Kontakta oss

Vi finns här om du behöver hjälp

Här kan du skicka allmänna frågor och kommentarer. Ring oss om du vill prata med oss.

Göteborg

+46 (0)31-301 17 40
Mölndalsvägen 95,
412 83 Göteborg

Stockholm

+46 (0)8-510 621 40
Johanneslundsvägen 2,
194 61 Upplands Väsby

Malmö

+46 (0)40-606 03 40
Grimsbygatan 14,
211 20 Malmö

Ytterligare nummer

VD
Mats Nordström VD 08-510 621 41 0735-15 36 76 mats.nordstrom@tklogistik.se
Ledning
Mats Nordström VD 08-510 621 41 0735-15 36 76 mats.nordstrom@tklogistik.se
Roger Eliasson Senior Rådgivare - - roger.eliasson@tklogistik.se
Kristina Höglund Ekonomichef 031-301 17 44 0735-15 36 83 kristina.hoglund@tklogistik.se
Thomas Norberg Sälj & Marknadschef 08-510 621 48 0735-15 36 89 thomas.norberg@tklogistik.se
Mattias Skarin Platschef Göteborg 031-301 17 41 0709-69 25 92 mattias.skarin@tklogistik.se
Johan Smith Head of Sales 031-301 21 47 0708-59 08 01  johan.smith@tklogistik.se
Magnus Lindblom Teamleader Stockholm 08-510 621 42 0735-15 36 81 kristian.roll@tklogistik.se
Ekonomi
Kristina Höglund Ekonomichef 031-301 17 44 0735-15 36 83 kristina.hoglund@tklogistik.se
Dawy Andersson Ekonomi 031-301 21 45   dawy.andersson@tklogistik.se

 

Försäljning
Thomas Norberg Sälj & Marknadschef 08-510 621 48 0735-15 36 89 thomas.norberg@tklogistik.se
Johan Smith Head of Sales 031-301 21 47 0708-59 08 01 johan.smith@tklogistik.se
Michael Nyström Försäljning Stockholm 08-510 621 46 0735-15 36 86 michael.nystrom@tklogistik.se
Mattias Skarin Försäljning Göteborg 031-301 17 41 0709-69 25 92 mattias.skarin@tklogistik.se

 

Göteborg
Mattias Skarin Platschef 031-301 17 41 0709-69 25 92 mattias.skarin@tklogistik.se
Lillemor Friberg Teamleader Inrikes 031-301 17 43 0735-15 36 84 lillemor.friberg@tklogistik.se
Mikael Hansson Inrikes 031-301 21 46 0735-15 36 87 mikael.hansson@tklogistik.se
Denise Broström Inrikes/Utrikes 031-301 17 45  0790-06 87 67 denise.brostrom@tklogistik.se
Joakim Svensson Inrikes 031-301 17 46 0790-06 87 61 Joakim.Svensson@tklogistik.se
Jonas Karlsson Teamleader Utrikes 031-301 17 42 0735-15 36 73 jonas.karlsson@tklogistik.se
Ulf Mattsson Utrikes 031-301 21 43 0701-89 62 66 ulf.mattsson@tklogistik.se
Johan Svensson Utrikes 031-301 21 42 0701-89 62 64 johan.svensson@tklogistik.se
Andreas Björndal Utrikes 031-301 21 44 0735-15 36 74 andreas.bjorndal@tklogistik.se

 

Malmö
Kajsa Persson Teamleader Utrikes/Inrikes 040-606 03 45 0735-15 36 78 kajsa.persson@tklogistik.se
Pia Karlsson Utrikes/Inrikes 040-606 03 46  0735-15 36 72 pia.karlsson@tklogistik.se
Anette Andersson Utrikes/Administration 040-606 03 43 0735-15 36 85 anette.andersson@tklogistik.se
Terminal - - 0735-15 36 88 terminalmalmo@tklogistik.se

 

Stockholm
Magnus Lindblom Teamleader Utrikes/Inrikes 08-510 621 42 0735-15 36 81 magnus.lindblom@tklogistik.se
Michael Nyström Utrikes/Försäljning 08-510 621 46 0735-15 36 86 michael.nystrom@tklogistik.se
Martin Thimgren Utrikes/Inrikes 08-510 621 45 0735-15 36 79 martin.thimgren@tklogistik.se
Robert Hoogeveen Inrikes/Specialtransport 08-510 621 47 0708-84 10 06 robert.hoogeveen@tklogistik.se
Louise Hellqvist Inrikes/Admin 08-510 621 43 0735-15 36 77 louise.hellqvist@tklogistik.se
Kristian Roll Utrikes/Inrikes 08-510 621 49 0735-15 36 82 kristian.roll@tklogistik.se
Inställningar för cookies
Vår webbsida använder cookies för att hemsidan och våra tjänster ska fungera som de ska. Cookies hjälper oss att förbättra användarvänligheten för dig som besökare, och därför är vissa cookies nödvändiga för att webbsidan ska vara fullt fungerande. Nedan kan du läsa mer om våra cookies och vilka som är valbara.
Inställningar för samtycke
Inställningar för samtycke
Nödvändiga cookies
Dessa cookies används då våra besökare använder en funktion på vår webbplats och är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera fullt ut. Dessa cookies kan därför inte stängas av. Cookies används exempelvis då du fyller i ett formulär eller skapar ett konto och lagrar ingen personlig identifierbar information.
Prestanda cookies
Denna typ av cookie hjälper oss att följa antal besök på vår webbsida och hur våra användare hittade till oss. Vi använder cookies till att mäta och analysera för att exempelvis kunna förbättra användarvänligheten på vår webbplats. Vi kan med hjälp av våra insamlade cookies analysera hur användaren navigerar på webbplatsen, och ta bort irrelevanta sidor och information för att skapa ett så användbart material för våra kunder som möjligt. Den information som vi sparar är exempelvis vilka produktsidor som du besöker.
Marknadsföring
Dessa cookies används för att kunna analysera hur vi kan marknadsföra våra produkter och tjänster. Insamlingen av cookies kan exempelvis hjälpa oss att anpassa annonser till våra besökare baserat på dess tidigare användning av våra tjänster.